شرکت دانش بنیان آترا ارتوپد ارومیه درجهت رفع نیاز هم میهنان گرامی به انواع ایمپلنت های ارتوپدی و ستون فقرات تشکیل شده و از ابتدای تاسیس با درک اهمیت این محصول در تامین سلامت بیماران سعی نموده است که نیاز بازار و مشتریان را شناسایی و در چهارچوب الزامات قانونی مرتبط برآورده نماید و در جهت تحقق این انتظارات اهداف ذیل را مد نظر قرار داده:

1. حفظ بهبود کیفیت فرایندها و محصولات تولیدی با استفاده از کنترل شاخص های کیفیت و اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه.

2. افزایش ظرفیت و سطح فناوری تولید به منظور پاسخگویی به نیاز بازار و مشتریان.

3. ارتقاع تولید و کیفیت محصولات در جهت رضایت مندی مشتریان.

4. ورود به بازارهای جدید با هدف حصول اهداف کمی، افزایش تولید و گسترش تنوع.

5. آموزش و توانمند سازی منابع انسانی سازمان به منظور رشد قابلیت ها و صلاحیت های کارکنان جهت بهبود عملکرد فرایند ها خصوصا در زمینه کیفیت محصولات.


شرکت دانش بنیان آترا ارتوپد 

با ما در ارتباط باشید

دکتر محمد باقر حسین زاده
کارفرما و مدیریت شرکت
دکتر عرفان حسین زاده
مدیریت شرکت
مهندس حسین اللهقلیلو
مدیر خط تولید شرکت
مهندس سعید نجفی
مسئول کنترل کیفیت
مهندس ایمانی
مسئول بخش فروش


  ما چکار می کنیم؟

  شرکت دانش بنیان آترا ارتوپد فعالیت خود را از سال 1385 و با تولیدایمپلنت های ارتوپدی در زمینی به مساحت 3000 با 1/2 سالن/خط تولید، در شهرک صنعتی فاز 2 ارومیه آغاز نمود. این شرکت با استفاده از دستگاه های مدرن با آخرین تکنولوژی و به کار گیری نیروهای متخصص و با تجربه، محصولی با کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند.
  شرکت دانش بنیان آترا ارتوپد در سال 1385 با اجرای تمامی استانداردها، موفق به اخذ گواهی نامه های استاندارد ملی/بین المللی ISO13485:2016/ISO9001:2015/CE  شد و در حال حاضر محصولات خود را طبق این استاندارد تولید و روانه ی بازار می کند.
  شرکت دانش بنیان آتراارتوپد قصد دارد در آینده و طبق برنامه های تدوین شده، علاوه از تولیدمحصولات فعلی تنوع محصولات خود را روز به روز افزایش داده و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
  خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست و بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش ببندد.
  تعویض، ارسال سریع کالای خریداری شده و مکانیزم های نرم افزاری حرفه ای برای مدیریت روابط فیمابین، خدماتی است که ما برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته ایم.
  شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از این قسمت ثبت نام کنید، جهت خرید هر یک از محصولات ما از منوی محصولات و جهت اخذ نمایندگی از صفحه درخواست نمایندگی اقدام کنید.    450+  تعداد محصول           100+  جوایز و افتخارات           07:45 تا 22:00  ساعات کاری ما


  دانلود کنید    دانلود کاتالوگ مجموعه ما
   

  جهت مشاهده ویدئو کلیک کنید...